• Екологічно чисті, сучасні, надійні

  Запорукою високої якості та технологічності сухих будівельних сумішей Еко-Дім
  є ретельний підбір сировини та контроль якості готової продукції.
  Розробка рецептур проводиться у співпраці з провідними європейськими експертами,
  що гарантує відповідність продукції європейським стандартам якості.

image

Штукатурка вапняна «Штук»
ЕКО-ДІМ 23

Еко-Дім 23 — суха суміш на основі гашеного вапна з наповнювачами та полімерними модифікаторами для вирівнювання поверхонь з бетону, пінобетону, старої штукатурки і т.п. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

фасування: паперові мішки по 22 кг

завантажити інструкцію   прайс

 1. Властивості
 2. Основа
 3. Розчин
 4. Виконання
 5. Характеристики
 6. Зберігання
 7. Гарантії
Для зовнішніх та внутрішніх робіт, паропроникна, зручна у застосуванні, екологічно чиста.
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків старих фарб, мастил тощо. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити. Слабкі основи укріпити ґрунтовкою глибокого проникнення.
Штукатурний розчин готувати з розрахунку 0,35-0,38 л води на 1 кг сухої суміші, засипаючи суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному перемішуванні (при малих обертах) до утворення однорідної маси. Після 5-ти хвилинної витримки суміш повторно перемішати. Консистенція розчину підбирається в залежності від виду виконуваних робіт.
Штукатурний розчин рівномірно накласти на стіну за допомогою шпателя з нержавіючої сталі. Поверхні з нерівностями більшими 2мм, рекомендується вирівнювати у два прийоми. Наступний шар розчину наносити після підсихання попереднього. Після підсихання, поверхню штукатурки вирівняти войлочною теркою, а потім за допомогою терки з губкою сформувати однорідну фактуру. При необхідності терку зволожувати, а надлишки матеріалу періодично видаляти. Роботи виконувати методом “мокре по мокрому”, не допускати пересихання країв нанесеного розчину. Поверхня придатна для фарбування через 7 діб після нанесення. Час між нанесенням та затиранням розчину становить зазвичай 5-15 хв і залежить від поглинальної здатності основи та температури навколишнього середовища. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С. Час придатності штукатурного розчину в закритій ємності 24 год. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища 20°С та вологості 60%. При інших умовах час схоплення та висихання розчину може змінюватись. Увага! Суміш містить гідратне вапно. При виконанні робіт захищати очі та відкриті ділянки шкіри. У випадку потрапляння розчину в очі, промити їх великою кількістю питної води, та звернутись по допомогу до лікаря

Витрати — 1,2 кг на 1 м2 при товщині шару 2,0 мм.

 Витрати води для приготування розчинової суміші — 0,35-0,38 л/кг;

Термін придатності розчинової суміші — до 24 год.;

Паропроникність, мг/м· год. Па, не менше — 0,1;

Температура виконання робіт — від +5 до +30°С.

Суміш зберігати в сухих приміщеннях в непошкодженій упаковці. Не допускати контакту мішків з вологими стінами чи підлогою. Гарантійний термін зберігання — 12 місяців від дати виготовлення вказаної на упаковці.
Виробник гарантує відповідність продукту вказаним технічним характеристикам при дотриманні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання даного матеріалу.
image

Агенція нерухомості «Еко-ДІМ»

операції з нерухомістю
image

Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ»

публічне акціонерне товариство
image

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ»

створення та управління Фондів Фінансування Будівництва
image

Політехнік-Еколенд

початкова школа