• Екологічно чисті, сучасні, надійні

  Запорукою високої якості та технологічності сухих будівельних сумішей Еко-Дім
  є ретельний підбір сировини та контроль якості готової продукції.
  Розробка рецептур проводиться у співпраці з провідними європейськими експертами,
  що гарантує відповідність продукції європейським стандартам якості.

image

Декоративна штукатурка «Короїд»
ЕКО-ДІМ 21

Еко-Дім 21 — суха штукатурна суміш на основі білого цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами. для отримання декоративного покриття з фактурою типу “короїд” з розміром зерна 2 мм і 3 мм на бетонних, цементних та цементно-вапняних будівельних поверхнях, гідрозахисних армованих шарах в системах утеплення. Призначена для декоративного оздоблення фасадів будинків та стін всередині приміщень.

фасування: паперові мішки по 25 кг

завантажити інструкцію   прайс

 1. Властивості
 2. Основа
 3. Розчин
 4. Виконання
 5. Характеристики
 6. Зберігання
 7. Гарантії
Для зовнішніх та внутрішніх робіт, стійка до атмосферних впливів, паропроникна, відмінна адгезія до основи, зручна у застосуванні, екологічно чиста.
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків старих фарб, мастил тощо. Нерівності поверхні виправити за допомогою ремонтної штукатурки. Основи з гіпсових штукатурок, шпаклівок, вапняних та слабких вапняно-цементних штукатурок обробити ґрунтовкою глибокого проникнення. Перед нанесенням декоративної штукатурки поверхню обробити ґрунтувальною фарбою.
Штукатурний розчин готувати з розрахунку 0,2-0,23 л води на 1 кг сухої суміші, засипаючи суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному перемішуванні до утворення однорідної маси. Після п’ятихвилинної витримки розчин повторно перемішати. З метою уникнення можливої нерівномірності забарвлення покриття для замісу використовувати весь вміст мішка.
Штукатурний розчин нанести на основу за допомогою пластмасового чи металевого шпателя, вирівнюючи товщину шару до розміру зерен наповнювача. Поверхню затерти пластиковою теркою, затирати можна по вертикалі і по горизонталі, круговими або хрестоподібними рухами, залежно від бажаної фактури.. Період часу між нанесенням розчину та його затиранням становить 5-15 хв. і залежить від поглинальної здатності основи, температури навколишнього середовища та консистенції розчину. Не допускати пересихання країв нанесеного розчину, роботи виконувати методом “мокре по мокрому”. На однорідних поверхнях роботи слід проводити безперервно. Стики виконувати з використанням малярної стрічки. Для забезпечення максимальної міцності покриття протягом перших 3-4 днів поверхню оберігати від прямого сонячного проміння, вітру і дощу, а при вітряній чи спекотній погоді періодично (не рідше 3 разів за 12 год.) зволожувати нанесене покриття. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, основи та матеріалів від +5°С до +30°С. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20°С та вологості 60%. При інших умовах відкритий час та час схоплення розчину може змінюватись.

  Витрати - 3-3,5 кг на 1 кв.м при товщині шару 2 мм  

  Витрати3,5-4 кг на 1 кв.м при товщині шару 3 мм.

  Витрати води для приготування розчинової суміші — 0,2-0,23 л/кг;

  Термін придатності розчинової суміші — 2-2,5 год.;

  Паропроникність, мг/м· год. Па, не менше — 0,05;

 

 Коефіцієнт водопоглинання, кг/м2·√ год., не більше — 0,5;

  Міцність зчеплення з основою(адгезія), не менше — 0,5 МПа;

  Температура виконання робіт — від +5 до +30°С.

Суміш зберігати в сухих приміщеннях в непошкодженій упаковці. Не допускати контакту мішків з вологими стінами чи підлогою. Гарантійний термін зберігання — 12 місяців від дати виготовлення вказаної на упаковці.
Виробник гарантує відповідність продукту вказаним технічним характеристикам при дотриманні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання даного матеріалу.
image

Агенція нерухомості «Еко-ДІМ»

операції з нерухомістю
image

Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ»

публічне акціонерне товариство
image

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ»

створення та управління Фондів Фінансування Будівництва
image

Політехнік-Еколенд

початкова школа