• Екологічно чисті, сучасні, надійні

  Запорукою високої якості та технологічності сухих будівельних сумішей Еко-Дім
  є ретельний підбір сировини та контроль якості готової продукції.
  Розробка рецептур проводиться у співпраці з провідними європейськими експертами,
  що гарантує відповідність продукції європейським стандартам якості.

image

Шпаклівка вапняна
ЕКО-ДІМ 32

Еко-Дім 32 — суха шпаклювальна суміш на основі гашеного вапна з наповнювачами та модифікаторами для фінішного вирівнювання цегляних, бетонних та поштукатурених поверхонь, гіпсокартонних листів та ін. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

фасування: паперові мішки по 15 кг

завантажити інструкцію   прайс

 1. Властивості
 2. Основа
 3. Розчин
 4. Виконання
 5. Характеристики
 6. Зберігання
 7. Гарантії
Для зовнішніх та внутрішніх робіт, паропроникна, зручна у застосуванні, екологічно чиста.
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків старих фарб, мастил і т.п.. Слабкі основи перед нанесенням шпаклівки обробити ґрунтовкою глибокого проникнення. Поверхні з високим водопоглинанням зволожити.
Шпаклювальний розчин готувати з розрахунку 0,48 - 0,50л води на 1кг сухої суміші, засипаючи суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після 15 хвилинної витримки розчин повторно перемішати.
Шпаклювальну суміш рівномірно нанести на підготовлену основу за допомогою металевого шпателя або терки. Після висихання дрібні нерівності усунути за допомогою шліфувальної сітки. Фарбувати поверхню не раніше 7 діб після нанесення. У процесі висихання поверхню оберігати від прямого сонячного проміння, вітру і дощу. Час придатності шпаклювального розчину в закритій ємності 24 год. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20°С та вологості 60%. При інших умовах час висихання та схоплення шпаклювального розчину може змінюватись.

Витрати — від 0,5 кг на 1 м2;

витрати води для приготування розчинової суміші — 0,48-0,50 л/кг;

термін придатності розчинової суміші, не менше — 1 год.;

товщина шару — до 1 мм.;

границя міцності на стиск, не менше — 0.5 МПа;

паропроникність, мг/м· год. · Па, не менше — 0,07;

температура виконання робіт — від +5 до +30°С.

Суміш зберігати в сухих приміщеннях в непошкодженій упаковці. Не допускати контакту мішків з вологими стінами чи підлогою. Гарантійний термін зберігання — 12 місяців від дати виготовлення вказаної на упаковці.
Виробник гарантує відповідність продукту вказаним технічним характеристикам при дотриманні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання даного матеріалу.
image

Агенція нерухомості «Еко-ДІМ»

операції з нерухомістю
image

Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ»

публічне акціонерне товариство
image

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ»

створення та управління Фондів Фінансування Будівництва
image

Політехнік-Еколенд

початкова школа