• Екологічно чисті, сучасні, надійні

  Запорукою високої якості та технологічності сухих будівельних сумішей Еко-Дім
  є ретельний підбір сировини та контроль якості готової продукції.
  Розробка рецептур проводиться у співпраці з провідними європейськими експертами,
  що гарантує відповідність продукції європейським стандартам якості.

image

Клей для сітки в системах теплоізоляції
ЕКО-ДІМ 14

Еко-Дім 14 — суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для виконання гідрозахисного армувального шару по пінополістирольних та мінераловатних плитах при влаштуванні систем теплоізоляції. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

фасування: паперові мішки по 25 кг

завантажити інструкцію   прайс

 1. Властивості
 2. Основа
 3. Розчин
 4. Виконання
 5. Характеристики
 6. Зберігання
 7. Гарантії
Водостійкий, морозостійкий, підвищена міцність та еластичність, зручний у застосуванні, екологічно чистий.
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу та бруду. Виконання армувального шару виконувати не раніше 3 діб після приклеювання теплоізоляційних плит. При виконанні армувального шару по пінополістирольних плитах, які тривалий час піддавались атмосферним впливам, механічно зачистити верхній пошкоджений шар плит.
Клейовий розчин готувати з розрахунку 0,24-0,26 л води на 1 кг суміші, засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному(при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п'ятихвилинної витримки розчин повторно перемішати.
Клейову суміш наносити на поверхню плити з використанням шпателя з рівним краєм, суцільними смугами на ширину армувальної сітки. Шпателем з зубцями 10x10 мм вирівняти товщину шару клею. Використовуючи шпатель з рівним краєм, втиснути сітку і зашпаклювати. Сітка повинна бути повністю втопленою в клей, рівномірно натягнутою, без складок і пухирів. Перекриття сусідніх смуг сітки повинне становити не менше 10 см. Товщина отриманого покриття - 3-4 мм. Нанесення наступних декоративних покриттів можна проводити через 3 доби після виконання гідрозахисного шару. Виконання монтажних, армувальних та оздоблювальних робіт проводити при температурі повітря, основи та використовуваних матеріалів від +5°С до +30°С. Для забезпечення максимальної міцності покриття протягом перших 3-4 днів поверхню оберігати від прямого сонячного проміння, вітру і дощу, а при вітряній чи спекотній погоді періодично (не рідше З разів за 12 год.) зволожувати нанесені покриття. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища 20°С та вологості 60%. При інших умовах час висихання та схоплення клейового розчину може змінюватись.

Витрати - від 4 кг на 1 м2

Витрати води для приготування розчинової суміші  - 0,24-0,26 л/кг

Термін придатності розчинової суміші  - 2-2,5 год.

Відкритий час, не менше - 20 хв.

Границя міцності на стиск, не менше – 4 Мпа

Міцність зчеплення з основою(адгезія)

- до пінополістиролу, не менше - 0,08 МПа

- до мінвати, не менше - 0,015 МПа

Паропроникність, мг/м· год · Па, не менше - 0,1

Коефіцієнт водопоглинання, кг/м2·√ год., не більше - 0,6

Температура виконання робіт - від +5 до +30°С

Морозостійкість, не менше - 50 циклів

Пакування – паперові мішки по 25 кг

Суміш зберігати в сухих приміщеннях в непошкодженій упаковці. Не допускати контакту мішків з вологими стінами чи підлогою. Гарантійний термін зберігання — 12 місяців від дати виготовлення вказаної на упаковці.
Виробник гарантує відповідність продукту вказаним технічним характеристикам при дотриманні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання даного матеріалу.
image

Агенція нерухомості «Еко-ДІМ»

операції з нерухомістю
image

Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ»

публічне акціонерне товариство
image

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ»

створення та управління Фондів Фінансування Будівництва
image

Політехнік-Еколенд

початкова школа