• Екологічно чисті, сучасні, надійні

  Запорукою високої якості та технологічності сухих будівельних сумішей Еко-Дім
  є ретельний підбір сировини та контроль якості готової продукції.
  Розробка рецептур проводиться у співпраці з провідними європейськими експертами,
  що гарантує відповідність продукції європейським стандартам якості.

image

Клей для кріплення систем теплоізоляції
ЕКО-ДІМ 13

Еко-Дім 13 — суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для кріплення пінополістирольних і мінераловатних плит на цегляні, бетонні, та поштукатурені поверхні. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

фасування: паперові мішки по 25 кг

завантажити інструкцію   прайс

 1. Властивості
 2. Основа
 3. Розчин
 4. Виконання
 5. Характеристики
 6. Зберігання
 7. Гарантії
Водостійкий, морозостійкий, підвищена міцність, зручний у застосуванні, екологічно чистий.
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Поверхню стіни зачистити механічним способом і вимити водою під тиском. Нерівності більше 10 мм вирівняти з використанням ремонтної штукатурки. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити. При потребі укріпити ґрунтовкою глибокого проникнення.
Клейовий розчин готувати з розрахунку 0,22-0,24 л води на 1 кг суміші, засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному(при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п'ятихвилинної витримки розчин повторно перемішати.
При приклеюванні плит на рівні поверхні клей наносити за допомогою шпателя із зубцями 10х10 мм, рівномірно розподіляючи масу по всій поверхні. При приклеюванні на нерівні основи на краї плити нанести 5-6 грудок розчину. Місця накладання клею на мінераловатні плити попередньо промастити клеєм для забезпечення надійного зчеплення. Плити повинні бути приклеєні не менше, ніж на 50% площі своєї поверхні. Після нанесення розчинової суміші, плиту прикласти до стіни на призначене місце і притиснути до отримання рівної площини з сусідніми плитами. Видалити надлишок клею – на торцях не повинно бути залишків. Теплоізоляційні плити приклеювати з розбіганням швів. Механічне закріплення та виконання гідрозахисного покриття проводити не раніше 3-х днів після приклеювання плит. Виконання монтажних робіт проводити при температурі повітря, основи та використовуваних матеріалів від +5°С до +30°С. Рекомендації наведені для температури навколишнього середовища +20°С та вологості 60%. При інших умовах час висихання та схоплення клейового розчину може змінюватись.

Витрати - від 4 кг на 1 м2

Витрати води для приготування розчинової суміші  - 0,22-0,24 л/кг

Термін придатності розчинової суміші - 2-2,5 год.

Час коригування, не менше - 10 хв.

Міцність зчеплення з основою(адгезія), не менше – 0,5 МПа

Температура виконання робіт - від +5 до +30°С

Пакування – паперові мішки по 25 кг

Суміш зберігати в сухих приміщеннях в непошкодженій упаковці. Не допускати контакту мішків з вологими стінами чи підлогою. Гарантійний термін зберігання — 12 місяців від дати виготовлення вказаної на упаковці.
Виробник гарантує відповідність продукту вказаним технічним характеристикам при дотриманні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання даного матеріалу.
image

Агенція нерухомості «Еко-ДІМ»

операції з нерухомістю
image

Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ»

публічне акціонерне товариство
image

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ»

створення та управління Фондів Фінансування Будівництва
image

Політехнік-Еколенд

початкова школа