• Екологічно чисті, сучасні, надійні

  Запорукою високої якості та технологічності сухих будівельних сумішей Еко-Дім
  є ретельний підбір сировини та контроль якості готової продукції.
  Розробка рецептур проводиться у співпраці з провідними європейськими експертами,
  що гарантує відповідність продукції європейським стандартам якості.

image

Клей для облицювального каменю
ЕКО-ДІМ 12

Еко-Дім 12 — суха клейова суміш на основі цементу з мінеральними наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання недеформівних основ стін і підлог керамічною плиткою, гресом, облицювальним природнім і штучним каменем розміром до 400х400мм і з водопоглиненням менше 3%. Придатний для улаштування “ теплих ” підлог. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

фасування: паперові мішки по 25 кг

завантажити інструкцію   прайс

 1. Властивості
 2. Основа
 3. Розчин
 4. Виконання
 5. Характеристики
 6. Зберігання
 7. Гарантії
Водостійкий, морозостійкий, стійкий на вертикальних поверхнях, підвищена міцність та еластичність, зручний у застосуванні, екологічно чистий
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Цементні штукатурки та стяжки повинні бути витримані не менше 28 діб перед укладанням плитки. Нерівності до 10мм вирівняти клеєм Еко-Дім 12 за добу до початку робіт. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити. При потребі укріпити ґрунтовкою глибокого проникнення.
Клейовий розчин готувати з розрахунку 0,24-0,26 л води на 1 кг суміші, засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному(при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п'ятихвилинної витримки розчин повторно перемішати.
На підготовану основу нанести шпателем тонкий шар клейового розчину. Теркою з прямокутними зубцями вирівняти товщину шару, після чого викласти плитки, притискаючи їх до основи. При виконанні зовнішніх робіт або при використанні плитки розміром 30 х 30 см і більше застосувати техніку двостороннього приклеювання: нанести клей на плитку рівномірно по всій поверхні товщиною біля 1мм, а на основу - з допомогою шпателя із зубцями. Коректувати положення плитки можна протягом 10 хв. Використовувати покриття та здійснювати затирання швів можна через 48 год. Плитку перед використанням не потрібно змочувати. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°Сдо +30°С. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20°С та вологості 60%. При інших умовах час висихання та схоплення клейового розчину може змінюватись. Плитку перед використанням не потрібно змочувати. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°Сдо +30°С. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20°С та вологості 60%. При інших умовах час висихання та схоплення клейового розчину може змінюватись.

Витрати - 1,5 кг на 1 м2 при товщині шару 1 мм 

Витрати води для приготування розчинової суміші - 0,24-0,26 л/кг

Термін придатності розчинової суміші - 2-2,5 год.

Товщина шару - до 10 мм

Час коригування, не менше - 10 хв.

Відкритий час, не менше - 20 хв.

Зміщення матеріалу що закріплюється, не більше – 0,5мм

Міцність зчеплення з основою(адгезія)  після витримування в повітряно-сухих умовах, не менше – 0,8 МПа

Час можливого технологічного пересування, не раніше – 48 год.

Температура виконання робіт - від +5 до +30°С

Пакування – паперові мішки по 25 кг

Суміш зберігати в сухих приміщеннях в непошкодженій упаковці. Не допускати контакту мішків з вологими стінами чи підлогою. Гарантійний термін зберігання — 12 місяців від дати виготовлення вказаної на упаковці.
Виробник гарантує відповідність продукту вказаним технічним характеристикам при дотриманні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання даного матеріалу.
image

Агенція нерухомості «Еко-ДІМ»

операції з нерухомістю
image

Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ»

публічне акціонерне товариство
image

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ»

створення та управління Фондів Фінансування Будівництва
image

Політехнік-Еколенд

початкова школа