• Екологічно чисті, сучасні, надійні

  Запорукою високої якості та технологічності сухих будівельних сумішей Еко-Дім
  є ретельний підбір сировини та контроль якості готової продукції.
  Розробка рецептур проводиться у співпраці з провідними європейськими експертами,
  що гарантує відповідність продукції європейським стандартам якості.

image

Грунтовка адгезійна
ЕКО-ДІМ 09

Грунтовка Еко-Дім 09 — Адгезійна ґрунтовка на основі полімерної дисперсії з кварцовим наповнювачем. Призначена для підготовки основи перед виконанням акрилових та мінеральних декоративних штукатурок. Придатна для нанесення на будь-які гладкі та міцні будівельні основи - гіпсові, цементні та цементно–вапняні штукатурки, бетонні стіни, гіпсокартонні плити. Ґрунтовку Еко-Дім 09 можна застосовувати як тимчасовий захист стін від впливу атмосферних чинників. Ґрунтовка захищає основу, покращує адгезію та запобігає появі плям на поверхні штукатурок, зумовлених особливостями основи. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

фасування: відро 3кг та 10 кг

завантажити інструкцію   прайс

 1. Властивості
 2. Основа
 3. Розчин
 4. Виконання
 5. Характеристики
 6. Зберігання
 7. Гарантії
Захищає основу, покращує адгезію та запобігає появі плям на поверхні штукатурок. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.
Основа повинна бути очищеною від пилу, бруду, залишків старих фарб, мастил та ін. Поверхні з підвищеним водопоглинанням обробити ґрунтовкою глибокого проникнення Еко-Дім 01.
Еко-Дім 09 — емульсія готова до використання. Перед початком роботи вимішати вміст відра до отримання однорідної консистенції. Не розбавляти.
Ґрунтовку наносити за допомогою щітки або валика тонким рівномірним шаром. Наносити декоративну штукатурку можна після повного висихання ґрунтовки, але не раніше, ніж через 6 годин. Роботи виконувати при температурі +5°...+30°С.

Витрати - 0,3-0,35 кг на 1 м2

Час висихання - 2-3 год.

Початок експлуатації покриття, через - 6 год.

Температура виконання робіт - від +5 до +30°С

Пакування – відра по 3 та 10 кг

 

Зберігати в щільно закритій ємності, при температурі від +5 до +30°С. Гарантійний термін зберігання — 12 місяців від дати виготовлення вказаної на упаковці.
Виробник гарантує відповідність продукту вказаним технічним характеристикам при дотриманні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання даного матеріалу. Застережні заходи: Уникати потрапляння продукту на відкриті ділянки шкіри. У випадку потрапляння продукту на шкіру, в очі та слизові оболонки рота та носа промити їх великою кількістю питної води та звернутись по допомогу до лікаря. Не допускати потрапляння продукту до каналізації, стічних та ґрунтових вод.
image

Агенція нерухомості «Еко-ДІМ»

операції з нерухомістю
image

Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ»

публічне акціонерне товариство
image

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ»

створення та управління Фондів Фінансування Будівництва
image

Політехнік-Еколенд

початкова школа