• Екологічно чисті, сучасні, надійні

  Запорукою високої якості та технологічності сухих будівельних сумішей Еко-Дім
  є ретельний підбір сировини та контроль якості готової продукції.
  Розробка рецептур проводиться у співпраці з провідними європейськими експертами,
  що гарантує відповідність продукції європейським стандартам якості.

image

Грунтовка глибокого проникнення
ЕКО-ДІМ 01

Еко-Дім 01 — Універсальна ґрунтовка глибокого проникнення. Призначена для скріплення та зменшення надмірного водопоглинання різного роду мінеральних пористих поверхонь, таких як бетон, газобетон, штукатурки (цементні, цементно - вапняні, гіпсові, вапняні), гіпсові блоки, гіпсокартонні плити. Зменшує та вирівнює поглинальну здатність основ, забезпечуючи в такий спосіб рівномірне висихання покриттів та захищаючи їх від утворення плям на поверхні. Особливо ефективна для закріплення слабких та крихких основ. Рекомендується використовувати перед нанесенням фарб, штукатурок, шпаклівок, вирівнювальних покриттів для підлоги всередині та назовні приміщень. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

фасування: каністри по 1кг; 5кг та 10 кг

завантажити інструкцію   прайс

 1. Властивості
 2. Основа
 3. Розчин
 4. Виконання
 5. Характеристики
 6. Зберігання
 7. Гарантії
Закріплює основу, зменшує поглинальну здатність основи, покращує адгезію, готова до застосування, не містить розчинників, екологічно чиста.
Основа повинна бути очищеною від пилу, бруду, залишків старих фарб, мастил та ін.
Еко-Дім 01 — емульсія готова до використання. Не розбавляти.
Ґрунтовку наносити за допомогою щітки тонким рівномірним шаром. Основи з підвищеним водопоглинанням повторно обробити після всмоктування попереднього шару, але до його висихання. Роботи виконувати при температурі +5°...+30°С. Витрати залежать від ступеня поглинання основи.

Витрати — 0,05-0,2 л на 1 м2 ;

час висихання — 2-3 год.;

початок експлуатації покриття, через — 24 год.;

температура виконання робіт —  від +5 до +30°С.

Зберігати в щільно закритій ємності, при температурі від +5 до +30°С. Гарантійний термін зберігання— 12 місяців від дати виготовлення вказаної на упаковці.
Виробник гарантує відповідність продукту вказаним технічним характеристикам при дотриманні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання даного матеріалу. Застережні заходи: Уникати потрапляння продукту на відкриті ділянки шкіри. У випадку потрапляння продукту на шкіру, в очі та слизові оболонки рота та носа промити їх великою кількістю питної води та звернутись по допомогу до лікаря. Не допускати потрапляння продукту до каналізації, стічних та грунтових вод.
image

Агенція нерухомості «Еко-ДІМ»

операції з нерухомістю
image

Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ»

публічне акціонерне товариство
image

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ»

створення та управління Фондів Фінансування Будівництва
image

Політехнік-Еколенд

початкова школа