• Екологічно чисті, сучасні, надійні

  Запорукою високої якості та технологічності сухих будівельних сумішей Еко-Дім
  є ретельний підбір сировини та контроль якості готової продукції.
  Розробка рецептур проводиться у співпраці з провідними європейськими експертами,
  що гарантує відповідність продукції європейським стандартам якості.

image

Зміцнююче полімерцементне покриття – топінг для підлог (сірого кольору)
ЕКО-ДІМ 48

Еко-Дім 48, 49 — суха суміш на основі цементу з мінеральними наповнювачами та полімерними модифікаторами. Використовується для улаштування монолітних підлог, які піддаються значним механічним навантаженням в складах, гаражах, виробничих приміщеннях.

фасування: паперові мішки по 25 кг

завантажити інструкцію   прайс

 1. Властивості
 2. Основа
 3. Розчин
 4. Виконання
 5. Характеристики
 6. Зберігання
 7. Гарантії
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001, СНиП 3.04.01-87 та СНиП 2.03.13-88. Товщина бетонної основи визначається залежно від проектних навантажень і фізико-механічних властивостей застосовуваних будівельних матеріалів, але повинна становити не менше 100мм. Для забезпечення експлуатаційних властивостей підлоги бетон для влаштування основи повинен мати мінімальну міцність на стиск 30 МПа (клас бетону В25). Не рекомендується застосування добавок, які уповільнюють процес схоплення та твердіння бетонної суміші. Бетон після укладання ущільнюється вібраторами і вирівнюється. Надлишок води, яка виступила на поверхню, необхідно видалити.
готова до використання (див. виконання робіт)
Нанесення першого шару
Нанесення топінгу виконується за допомогою спеціальних дозаторів або вручну. Розпочинати нанесення необхідно після того як бетон затвердіє настільки, що глибина слідів від взуття на його поверхні не перевищує 3-4 мм. Для першого шару 2/3 від необхідної кількості суміші Еко-Дім 48, 49 рівномірно розсипати по поверхні бетону. Після того як суміш вбере вологу з основи її необхідно затерти. Для цього можуть застосовуватися затирочні машини зі сталевими дисками, але необхідно переконатися, що бетонна основа має достатню щільність і стійкість до вібрації від машин, оскільки це може призвести до водовідділення і надмірного зволоження поверхні. Вибір правильного кута атаки лопатей і швидкості їх обертання здійснюється в залежності від набору міцності покриття.

Нанесення другого шару
Засипання 1/3 кількості суміші, що залишилася здійснювати після початку затирання поверхні. Засипку проводити у напрямку перпендикулярному до нанесення першого шару. Після вбирання сумішшю вологи провести затирання, повністю розподіливши вологу по поверхні. В разі укладання покриття в складних умовах, засипка першого шару здійснюється тільки з половиною необхідної кількості сухої суміші. Далі слідує засипка двох окремих шарів, кожен з використанням половини кількості суміші, що залишилася, у напрямках перпендикулярних один до одного.
Особливу увагу слід приділити краям ділянок і кутам, оскільки вони найбільше підлягають стиранню і зносу. При необхідності краї ділянок додатково укріпити. Затирання топінгу у важкодоступних місцях слід виконувати вручну за допомогою дерев'яних або металевих терок. Остаточне шліфування затертої поверхні проводиться затирочними машинами. Затирання топінгу слід провести до того, як він почне схоплюватися. До затверділого топінгу не можна додавати воду, оскільки це може призвести до відшарування топінгу від бетонної основи, появи на поверхні кольорових розводів та неоднорідності зміцнюючого покриття. Через 3-7 діб після нанесення топінгу слід виконати нарізку деформаційних швів у бетонній підлозі, ширина шва повинна складати 3-5 мм, а глибина - від 30 мм до повної товщини бетонної плити. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +10°Сдо +30°С. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20°С та вологості 60%.
Для захисту поверхні покриття рекомендується застосовувати нанесення спеціальних лаків, які створюють на поверхні плівку, здатну утримувати необхідну кількість вологи в бетоні для повної гідратації і рівномірного набору міцності.

 

Витрати - 3-5 кг на 1 м2

Границя міцності на стиск, не менше  

через 3 доби - 10 МПа

через 28 діб - 35 МПа

Міцність зчеплення з бетонною основою

після витримування в повітряно-сухих умовах, не менше - 1,0 МПа

Стираність, не більше - 0,7 г/см2

Температура виконання робіт - від +10° до +30°С 

Суміш зберігати в сухих приміщеннях в непошкодженій упаковці. Не допускати контакту мішків з вологими стінами чи підлогою. Гарантійний термін зберігання — 12 місяців від дати виготовлення вказаної на упаковці.
Виробник гарантує відповідність продукту вказаним технічним характеристикам при дотриманні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання даного матеріалу.
image

Агенція нерухомості «Еко-ДІМ»

операції з нерухомістю
image

Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ»

публічне акціонерне товариство
image

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ»

створення та управління Фондів Фінансування Будівництва
image

Політехнік-Еколенд

початкова школа